Мета: - продовжувати роботу над формуванням уявлень про рослини, зокрема ознайомити дітей з лікарськими рослинами;
навчати бачити красу і багатство рідної природи, цінувати та берегти її;
формувати уявлення про найголовнішу цінність у житі людини- здоров’я;
пробуджувати бажання спілкуватися з природою, звертатися до неї за допомогою;
виховувати турботливе ставлення до свого здоров’я, повагу та вдячність природі за лікарські рослини, що допомагають людині.















