Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Платна розробка

Комплекс занять з немовними дітьми

pdf

Інклюзивна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

01.07.2022

399

11

0

Вміст матеріалу: показано 23 з 111 сторінок

+Показати ще (11)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

У дітей із загальним недорозвитком мовлення 1 рівня мовні одиниці або взагалі відсутні, або настільки спотворені, що унеможливлюють спілкування дитини із оточуючими через нерозуміння зверненого мовлення. Це призводить до появи психологічних нашарувань у вигляді поведінкового та мовленнєвого негативізму, значного зниження самооцінки і зростання агресивності.

Даний комплекс корекційно-розвиткових занять спрямований на розвиток мовленнєвої активність за допомогою емоційно-позитивного спілкування, звуконаслідувальної та предметно-практичної діяльності, розуміння зверненого мовлення, а також розвиток дрібної та загальної моторики.

У посібнику представлено використання методики Т.Н. Новікової-Іванцової, яка передбачає спеціально підібраний лексичний та дидактичний матеріал, який сприятиме цікавому багаторазовому вправлянні дітей в побудові простих двоскладових речень (предмет і його дію) та вживанні їх в мовленні.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.