До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
5
міс.
2
9
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Колаж «Майя» до уроку з мистецтва на тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)”

Опис документу:
Колаж «Майя» до уроку з мистецтва на тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)”. Даний колаж як засіб візуалізації може бути використаний на уроках мистецтва в 10 класі при представленні теми чи узагальненні вивченого про цивілізації доколумбової доби. Можна використати ряд групових робіт за колажом: бесіди, інтернет-пошуку, зв'язної розповіді та інших.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

2. Колаж «Майя» до уроку з мистецтва на тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)” в 10 класі

Ця розробка представляє собою колаж: п’ять віконець з різними картинками, які візуалізують тему «Майя» (колаж представити на екран). Саме колаж, а не окремі малюнки, дає відчуття повноти, завершеності теми, матеріалу. Сучасні діти із кліповим мисленням легко «читають» малюнки. Такий колаж можна запропонувати для групової роботи. Завдання для груп: обравши один із квадратів, побудувати зв’язну відповідь, пояснити зв'язок між картинками в квадраті. Можна відправити дітей в інтернет-пошук, щоб з’ясувати питання «Ілюстрації яких картин представлені в колажі» (вчимо формулювати питання для пошуку, формуємо культурологічні компетенції), як вони розкривать тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)”, що характерне для цього плем’я, що збереглося від них на сьогодні... Можна придумати й інші види робіт.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток цифрового інтелекту учителя: путівник по цифрових інструментах в ефективній організації і проведенні освітнього процесу»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.