Колаж «Інки» до уроку з мистецтва на тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)”.

Опис документу:
Колаж «Інки» до уроку з мистецтва на тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)” в 10 класі. Колаж як засіб візуалізації може бути використаний на уроках при представленні теми чи узагальненні вивченого про цивілізації доколумбової доби.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Колаж «Інки» до уроку з мистецтва на тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)” в 10 класі

Ця розробка представляє собою колаж: дев’ять віконець з різними картинками, які візуалізують тему «Інки» (колаж представити на екран). Саме колаж, а не окремі малюнки, дає відчуття повноти, завершеності теми, матеріалу. Сучасні діти із кліповим мисленням легко «читають» малюнки. Такий колаж можна запропонувати для групової роботи. Завдання для груп: обравши один із квадратів, побудувати зв’язну відповідь, пояснити зв'язок між картинками в квадраті. Можна відправити дітей в інтернет-пошук, щоб з’ясувати питання «Ілюстрації яких картин представлені в колажі» (вчимо формулювати питання для пошуку, формуємо культурологічні компетенції), як вони розкривать тему “Мистецтво доколумбової Америки (ольмеків, ацтеків, майя, інків)”, що характерне для цього плем’я, що збереглося від них на сьогодні... Можна придумати й інші види робіт.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.