Мета: засвоїти правила спілкування учнів з дорослими; розвивати в учнів повагу до батьків та вчителів, сформувати в учнів необхідність взаємодопомоги в родині. Розглянути особливості поведінки з рідними, знайомими, незнайомими людьми. Виховувати культуру поведінки.












