Колись давно , у маленькому містечку «Щасливчики» жили собі дуже добрі , веселі , грайливі , а найголовніше сміливі люди . Кожна родина була щаслива, тому , що в їхньому містечку не було привидів сумувати , гніватись, плакати та боятись. В цьому містечку жила одна дуже гарна сім’я , тато, мама та маленький восьми річний хлопчик Павло. Ця родина була завжди весела , привітна , смілива та добра.
Страх темряви у хлопчика.
