«Кавова кантата юності. Кавотерапія».

Психологія

Для кого: Дорослі

29.06.2021

98

6

0

Опис документу:
Психологічний дайждест з презентацією слайдів для батьків. Підлітковий період є головною складовою у формуванні особистості. В цей період актуальними стають: прірва відчуження й непорозуміння між батьками та дітьми, порушення родинного спокою, правильний спосіб розв’язання складних ситуацій всі ці питання кожного дня доводиться розв’язувати батькам. Тільки постійний контакт з дитиною, спілкування за чашкою ароматної кави допоможуть батькам по справжньому зрозуміти переживання своєї дитини.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

«Кавова кантата юності. Кавотерапія»

Психологічний дайждест з презентацією слайдів для батьків.


Підлітковий період є головною складовою у формуванні особистості. В цей період актуальними стають: прірва відчуження й непорозуміння між батьками та дітьми, прагнення дитини віднайти себе у вирії особистих переживань, порушення родинного спокою, правильний спосіб розв’язання складних ситуацій всі ці питання кожного дня доводиться розвязувати батькам. Як не помилитися, не відштовхнути від себе підлітка? Тільки постійний контакт з дитиною, спілкування за чашкою ароматної кави допоможуть батькам по справжньому зрозуміти переживання своєї дитини.

Підлітковий період – це прагнення до незалежності, конфліктність, час швидких змін, незрілість суджень. (слайд 1)Як же батьки, можуть допомогти дитині здолати свої переживання, виразити емоції, думки, знизити рівень конфліктності, долучитися до сумісної діяльності? (Слайд 2)

Психологи радять, один з варіантів є малювання кавою, чудова арома- та арт-терапія: неймовірний аромат знімає стрес, розвиває емоційно-почуттєву сферу, стимулює бажання до спілкування, розвиває уяву, фантазію, дрібну моторику та відволікає підлітків від сучасних гаджетів (Слайд 3)

Що ж це Coffe-art? (написано на екране)

Оригінальна техніка, створення картин за допомогою розчину з натуральної кави, виникла на прикінці 90-х років минулого століття в Тайланді та Індії (Слайд 4)Для роботи потрібен папір, 2 пензлі (широкий та тонкий), кавовий розчин, вода, какао, кориця, цукор, серветки. Три склянки кави: для фону, тону та деталей (Слайд 5)

С початку необхідно створити ескіз олівцем, потім тонувати напівпрозорим розчином широким пензлем та промальовувати деталі, контури тонким пензлем, доповнювати малюнок спеціями (слайд 6)

Що намалювати, вирішить Ваша фантазія. І пам’ятайте «Головне – це любов і трішки уяви». Дякую за увагу! (слайд 7)Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.