Ефективним прийомом рефлексії на уроці в початковійй школі є самооцінювання учнів. Учнівське самооцінювання є невіддільним елементом навчання, оскільки воно надає можливість учням виявляти свої сильні і слабкі сторони, визначати потреби, навчатись відповідальності та прагнути самовдосконалюватись. Щоб кожен учень максимально об'єктивно зміг оцінювати власний поступ, можна використовувати за потреби - картки, наприклад, після опанування нового матеріалу.















