Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Адаптація і соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в умовах дитячо-учнівського колективу»

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ з Захисту Вітчизни В 11 клаі (хлопці) 2019-2020 н.р.

Захист Вітчизни

Для кого: 11 Клас

14.03.2020

662

41

0

Опис документу:
Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та на військовому стрільбищі. Організація і порядок проведення стрільби з автомата . Влучність стрільби. Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання. Підготовка упора, виготовлення до стрільби, лежачи з упору.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

11 клас

п/п

Зміст навчального матеріалу

К-ть

годин

Дата

проведення

уроку

1

2

3

4

Вогнева підготовка

1

Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та на військовому стрільбищі. Організація і порядок проведення стрільби з автомата . Влучність стрільби. Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання. Підготовка упора, виготовлення до стрільби, лежачи з упору. Тренування у одноманітності прицілювання, вирішення завдань на визначення прицілу і точки прицілювання. Умови виконання вправ стрільби з пневматичної (малокаліберної) гвинтівки.

Удосконалення знань з будови автомата. Тренування вправ стрільби з пневматичної (малокаліберної) гвинтівки.

Ручні осколкові гранати та поводження з ними

2

Призначення, бойові властивості, загальна будова і принцип дії ручних гранат.

3

Порядок огляду і підготовки гранат до застосування.

4

Заходи безпеки під час поводження з ручними гранатами. Вивчення прийомів і правил метання ручних гранат.

5

Виконання першої вправи з метання ручних гранат.

Тактична підготовка

Дії солдата у складі бойових груп

6

Завдання, прийоми і способи дій солдата на полі бою у складі бойової групи.

7

Склад бойової групи (малі тактичні групи (до 8 чоловік).

8

9

Розподіл обов’язків між військовослужбовцями

та їх взаємодія у бойовій групі.

10

11

Порядок дій у складі бойових груп.

12

13

Бойові порядки та їх використання під час руху.

Основи цивільного захисту

Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях

14

Основні принципи щодо захисту населення. Повідомлення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій та постійного його

інформування про наявну обстановку.

15

Навчання учнів вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях.

16

Укриття людей у сховищах, медичний, радіаційний та хімічний захист, евакуація населення з небезпечних районів. Спостереження та контроль за ураженістю навколишнього середовища, продуктів харчування та води радіоактивними, отруйними, сильнодіючими отруйними речовинами та біологічними препаратами.

17

Порядок дій в умовах особливого періоду, під час артилерійського обстрілу, у натовпі, у разі виявленню підозрілого предмету.

18

Надання екстреної психологічної допомоги (самодопомоги) при перебуванні в екстрених ситуаціях. Складання та вміст тривожної валізи на випадок термінової евакуації або переходу до захисних споруд (підвалів, погребів тощо).

19

Види терористичних проявів та способи дій терористів. Захист від терористичних проявів та дії населення в умовах надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими терористичними проявами.

Основи рятувальних та інших невідкладних робіт

20

Характеристика зон стихійного лиха (ураганів,затоплень, пожеж, хімічного, радіаційного та бактеріального зараження тощо).

21

Сутність, зміст і послідовність виконання рятувальних та інших невідкладних робіт.

22

23

Заходи забезпечення рятувальних та інших невідкладних робіт. Заходи безпеки при проведенні рятувальних робіт. Розшук уражених у завалах, а також в будинках, які пошкоджені і горять.

24

Способи рятування людей з-під завалів, з верхніх поверхів напівзруйнованих будівель з використанням табельних і підручних засобів. Рятування людей із завалених і пошкоджених захисних споруд.

Домедична допомога

Надання допомоги пораненим в умовах бойових дій

25

Вступ до курсу тактичної медицини. Причини попереджуваних смертей при бойовій травмі. Етапи надання домедичної допомоги.

26

Надання допомоги на етапі під вогнем (CUF, Care Under Fire). План дій на етапі під вогнем.

Техніка виносу пораненого з небезпечної зони. Ознаки життєзагрозливої зовнішньої кровотечі. Застосування турнікетів для кінцівок. Само- і взаємодопомога.

27

Надання домедичної допомоги в зоні тактичних умов (TFC, Tactical Field Care). Послідовність дій за алгоритмом «MARCH». Загальні причини зміни стану свідомості.

28

Зупинка кровотеч, що загрожують життю. Принцип тампонування ран. Використання рекомендованих гемостатичних засобів. Використання компресійної пов’язки. Прямий тиск на рану.

29

Відновлення та забезпечення прохідності дихальних шляхів. Виведення нижньої щелепи. Безпечне введення носового (назофарингеального) повітроводу.

30

Визначення показань до проведення екстреного відновлення прохідності дихальних шляхів з допомогою хірургічного втручання (крікотиреотомії).

31

Проникаючі поранення грудей . Огляд грудної клітки. Використання герметизуючих (оклюзійних) наклейок. Поранення легень. Напружений пневмоторакс.

32

Повний огляд пораненого, зупинка всіх інших видів зовнішніх кровотеч. Тактично значущі ознаки шоку в поранених .

33

Надання домедичної допомоги при переломах, опіках, відмороженнях, проникаючому пораненні ока. Накладання шин. Застосування жорсткого щитка при травм ока. Загальновійськовий набір пігулок.

34

Попередження гіпотермії та виявлення ознак черепно-мозкової травми.

35

Підготовка до евакуації. Документація.

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

Зміст навчального матеріалу

Тактична підготовка

Дії солдата в бою у складі малих тактичних груп

1

Дії солдата в обороні. Вибір вогневої позиції, її інженерне обладнання та маскування.

2

Ведення спостереження . Дії з початком вогневої підготовки, відбиття атаки танків і піхоти. Способи боротьби з авіацією противника. Дії під час застосування зброї масового ураження.

3

Дії солдата у наступі. Висування на рубіж атаки, атака з подоланням мінно-вибухових та інших інженерних перешкод.

4

Подолання ділянки місцевості з радіоактивними зараженням.

5

Поняття про дії розвідувального дозору. Дії дозорних під час огляду місцевості та місцевих предметів, загороджень, мостів, різних перешкод. Дії в засаді.

6

Бойові порядки та їх використання під час руху.

Озброєння та бойова техніка військової частини

(підрозділу)

7

Ознайомлення з озброєнням та бойовою технікою військової частини (підрозділом), їх призначення, тактико-технічна характеристика.

8

9

10

11

12

Демонстрація озброєння та бойової техніки в дії (при неможливості проводити урок у військовій частині, проходить ознайомлення з роботою призовного пункту у РВК або здійснюється відвідування місць бойової слави).

Вогнева підготовка

13

Тренування у одноманітності прицілювання, вирішення завдань на визначення прицілу і точки прицілювання. Виконання початкової вправи стрільби з автоматичної зброї. Удосконалення знань з будови автомата. Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та на військовому стрільбищі.

14

Організація і порядок проведення стрільби з автомата. Влучність стрільби. Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання. Підготовка упора, виготовлення до стрільби , лежачи з упору. Тренування у одноманітності прицілювання, вирішення завдань на визначення прицілу і точки прицілювання. Умови виконання вправ стрільби з пневматичної гвинтівки. Виконання вправ стрільби з пневматичної гвинтівки.

15

Удосконалення знань з будови автомата. Тренування вправ стрільби з пневматичної гвинтівки. Прийоми стрільби (вогневі тренування). Положення автоматника під час стрільби з місця і в русі в пішому порядку. Вибір і зайняття місця для стрільби. Прийоми стрільби з автомата під час приготування до стрільби, проведення і припинення стрільби. Тренування у приготуванні до стрільби.

Домедична допомога

16

Способи та правила транспортування потерпілих при різноманітних ушкодженнях: перенесенням на руках, на плечах, на спині, з використанням носильних лямок і підручних засобів, на санітарних ношах.

17

Алгоритм з надання домедичної допомоги у секторі обстрілу. Переведення пораненого в положення на боці (животі). Зупинка кровотечі з ран шиї, тулуба, кінцівок. Зупинка кровотечі з ран верхньої та нижньої кінцівки кінцівок (взаємодопомога). Зупинка кровотечі за допомогою спеціальних джгутів (самодопомога).

18

Алгоритм з надання домедичної допомоги у секторі укриття. Первинний огляд пораненого, визначення ознак життя . Переведення в стабільне положення. Накладання пов’язки на грудну клітку, голову, живіт. Накладання джгута на кінцівки. Зупинка кровотечі з рани тулуба за допомогою гемостатичних засобів (само- та взаємодопомога). Зупинка кровотечі з рани кінцівки за допомогою спеціальних перев’язувальних

Затверджено

Директор НВК:______ Ревенко В.В.

«___» вересня 2019 р.

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

навчального матеріалу з Захисту Вітчизни

В 10-11 класах

Веселодолинського НВК «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

на І-ІІ семестри 2019-2020 н.р.

Учитель: Куруч Олександр Федорович

Розглянуто на засіданні ШМО «Погоджено»

Вчителів природничо-математичного циклу Заступник директора

Протокол №__ від «___» _________ 2019р. з начально-виховної роботи

Керівник ШМО: _______ Куруч А.Г. _______ Бєлоус Н.П.

«_____»__________2019р.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.