Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Календарно - тематичне планування до уроку "Фізична культура" 3 клас, 1 семестр

НУШ

Для кого: 3 Клас

18.01.2021

272

52

0

Опис документу:
Календарно - тематичне планування до уроку "Фізична культура" 3 клас, 1 семестр, що створено за Типовою освітньою програмою Савченко О.Я. 3 години на тиждень. Теми уроків заплановано з метою вивчення.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Складено за Типовою освітньою програмою за ред. О. Я. Савченко

(3 год/тиждень)

з/п

Тема уроку

Дата

1

Вступний інструктаж.

Руховий режим молодшого школяра та його вплив на формування правильної постави. Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ. Рухлива гра «Рибалочка».

2

Первинний інструктаж.

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ. Рухлива гра «Том і Джері»

3

Основні правила рухливих ігор та безпеки на уроках фізичної культури та під час самостійних занять фізичними вправами. Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ. Рухлива гра «Веселі танці»

4

Олімпійська слава. Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухлива гра «Жива скульптура».

5

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухлива гра «Заборонений рух».

6

Організовуючі вправи: розмикання та змикання приставними кроками у колоні. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухлива гра «Світлофор».

7

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики. Рухлива гра

«Повтори за мною».

8

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики. Рухлива гра «Веселі танці».

9

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики. Рухлива гра «Слухай сигнал».

10

Організовуючі вправи: перешикування з колони по одному в колону по два і навпаки за розподілом. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці: вправи на рівновагу. Естафети.

11

Організовуючі вправи: перешикування з шеренги по одному в шеренгу по два і навпаки за розподілом. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухлива гра «Чотири стихії».

12

Організовуючі вправи: перешикування з шеренги по одному в шеренгу по два і навпаки за розподілом. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухлива гра «Повтори за мною».

13

Організовуючі вправи: перешикування з шеренги по одному в шеренгу по два і навпаки за розподілом. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухлива гра «Повтори за мною».

14

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс вправ для формування правильної постави та профілактики плоскостопості. Рухлива гра «Вгадай, чий голос?»

15

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс вправ для формування правильної постави та профілактики плоскостопості. Рухливі ігри «Вгадай, чий голос?», «Слухай сигнал».

16

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс вправ для формування правильної постави та профілактики плоскостопості. Рухлива гра «Світлофор».

17

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики без предмета. Рухливі ігри за бажанням учнів.

18

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики без предмета. Рухливі ігри за бажанням учнів.

19

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики без предмета. Рухливі ігри за бажанням учнів.

20

Організовуючі вправи: перешикування з однієї шеренги уступами на місці. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики без предмета. Рухливі ігри за бажанням учнів.

21

Організовуючі вправи: перешикування з однієї шеренги уступами за, на місці. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики без предмета. Естафети.

22

Організовуючі вправи: перешикування з однієї шеренги уступами на місці. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: комплекс ранкової гігієнічної гімнастики без предмета. Рухливі ігри за бажанням учнів.

23

Організовуючі вправи: повторення раніше вивчених вправ. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухливі ігри за бажанням учнів.

24

Організовуючі вправи: повторення раніше вивчених вправ. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: без предметів на місці. Рухливі ігри за бажанням учнів.

25

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби (на носках, на п’ятах, на внутрішній та зовнішній частинах ступні, з різними положеннями рук). ЗРВ: у русі. Комплекс фізкультурної паузи. Гра на формування уваги «Слухай сигнал».

26

Організовуючі вправи. Різновиди бігу (рівномірному, на носках), стрибків (на місці на одній, двох ногах). ЗРВ: у русі. Комплекс фізкультурної паузи. Рухлива гра «Світлофор».

27

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби (по діагоналі, зі зміною частоти кроку), бігу («проти ходом», «змійкою», по діагоналі). ЗРВ: у русі. Комплекс фізкультурної паузи. Рухлива гра «Повтори за мною».

28

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби (із високим підніманням стегна, із закиданням гомілок, із зміною напрямку). ЗРВ: у русі. Комплекс фізкультурної паузи. Рухлива гра «Виклик номерів».

29

Організовуючі вправи. Різновиди бігу (з виносом прямих ніг, із високим підніманням стегна, із закиданням гомілок), стрибків (на одній, двох ногах, з поворотами праворуч, ліворуч). ЗРВ: у русі. Комплекс фізкультурної паузи. Рухлива гра «Виклик номерів».

30

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби (із прискоренням та уповільненням), бігу (із різних вихідних положень: сидячи, з високого старту). ЗРВ: у русі. Комплекс фізкультурної паузи. Рухлива гра «Світлофор».

31

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби (у напівприсіді, у присіді, «змійкою»), бігу (зі зміною напрямку), стрибків (на одній, двох ногах з поворотом кругом). ЗРВ: у русі. Рухливі ігри за бажанням учнів.

32

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. Вправи з малим м’ячем: тримання м’яча, підкидання м’яча правою і лівою руками. Рухлива гра «Артбол».

33

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з малим м’ячем: ловіння м’яча однією та двома руками після відскоку від стіни, підлоги. Рухлива гра «Передав – сідай!».

34

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з малим м’ячем: метання м’яча правою і лівою руками із-за голови стоячи на місці. Рухлива гра «М’яч сусідові».

35

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з малим м’ячем: метання м’яча у вертикальну ціль з відстані 8-10 м. Рухлива гра «Вибивний».

36

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з малим м’ячем: метання м’яча у щит – 1х1 м – із відстані 8-10 м. Рухливі ігри за бажання дітей.

37

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з малим м’ячем: метання м’яча у горизонтальну ціль шириною 2 м з відстані 6-8 м. Рухлива гра «Влучно в ціль».

38

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: елементи баскетболу. Рухливі ігри за бажання дітей.

39

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: передавання м’яча з рук у руки у колі, в колоні. Рухлива гра «Вибивний».

40

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: елементи баскетболу: передачі м’яча двома руками від грудей на місці. Рухлива гра «Світлофор».

41

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: передавання м’яча з рук у руки в шерензі, ліворуч, праворуч. Естафети.

42

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: кидки м’яча знизу із положення сидячи та стоячи; елементи баскетболу: ловіння м’яча. Рухлива гра «Зустрічна естафета».

43

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: передача м’яча над головою, під ногами; передавання і ловіння м’яча двома руками від грудей (у колі, парах, трійках). Рухлива гра «Попади в ціль!».

44

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: елементи баскетболу: передачі м’яча двома руками від грудей у ціль і ловіння його після відскоку від підлоги. Рухлива гра «Гонка м’яча»

45

Організовуючі вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ: з м’ячем. Вправи з великим м’ячем: елементи баскетболу: передачі м’яча двома руками від грудей у ціль і ловіння його після відскоку від підлоги. Естафети.

46

Підсумковий урок за І семестр. Урок рухливих ігор.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.