Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Figma – сучасний інструмент для створення якісних методичних матеріалів. Від ідеї до реалізації
»

Календарне планування з образотворчого мистецтва, 2 клас І семестр (за програмою Р. Шияна)

Образотворче мистецтво

Для кого: 2 Клас

19.07.2020

2341

233

1

Опис документу:
Календарно-тематичне планування з образотворчого мистецтва за 2 клас, І семестр, за програмою Р. Шияна, підручник Лємешева Н. А.. Використано у 2019/2020 навчальному році. З посиланнями на додатковий матеріал від автора.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

(Підручник інтегрованого курсу для 2 класів закладів загальної середньої освіти./ Н. А. Лємешева – Кам’янець-Подільський: Абетка, 2019. – 128 с.: іл.)

1 год на тиждень

Дата

з/п

Тема уроку

Примітка

І семестр

Розділ 1. Краса довкілля у мистецтві

06. 09

1.

Здрастуй, школо! Видиобразотворчогомистецтва. Матеріалиінструментихудожників.

Створеннягірлянди «Здрастуй, осене, здрастуй, школо!»(аплікація).

13. 09

2.

Світ і мова мистецтва. Мова кольорів. Назви кольорів. Основні групи кольорів (основні – похідні, теплі – холодні). Різновиди ліній.Створення творчої роботи «Веселковий світ» кольоровими олівцями.

20. 09

3.

Квітковий барво грай. Композиція та композиційний центр (пропедевтика). Утвореннявідтінківрозбіленням.Малюванняквітівфарбами (гуаш) за допомогоювиделки.

27. 09

4.

Налетіли хмарки. Характер і настрій в мистецтві. Компонування зображень на папері.Прийом «заливка» тла аквареллю.Малюванняхмаринок різної форми за допомогою воскових олівців та прийому «заливки» тла аквареллю.

04. 10

5.

Цікавий світ тварин. Відтінки кольору. Помаранчевий - похіднийколір, йогоутворення. Утвореннявідтінківкольорівзбільшуванням (зменшуванням) однієї з фарб. Малювання левенятифарбами.

https://bit.ly/2V3Fgs1

11. 10

6.

Контрасти в мистецтві та в житті. Контраст в образотворчомумистецтві (світле – темне). Витинанка. Правила користуванняножицями.Створенняметелика в техніцівитинання.

18. 10

7.

Краса контрастів. Контраст в образотворчому мистецтві (теплі і холодні кольори). Створення осінньої композиції «Вітер листочки зриває» фарбами (друкування паролоном).

25. 10

8.

Краса у повсякденні. Декоративно-прикладне мистецтво. Стилізація.Створеннястилізованогозображення пташки та квітів.

https://bit.ly/2GyCacr

Розділ 2. Казкові історії

08. 11

9.

Твої улюбленні книжки. Книга. Як створюється книга (дослідження процесу створення книги) Буквиця.

Ліплення буквиці з пластиліну.

15. 11

10.

Казка у картинках. Ілюстрація. Художнє оформлення мультфільму. Особливості створення художніх образів. Малювання Білого Кролика або Чеширського Кота .

22. 11

11.

Мистецькі замальовки. Народження ілюстрації. Ескіз. Створення кольоровими олівцями образу Вінні Пуха.

29. 11

12.

Розмаїтий світ тварин у мистецтві. Світ тварин в образотворчому мистецтві. Граттаж (гратографія). Форма зображення. Будова тіла сови. Створення ілюстрації до вірша

Г. Осадко у техніці гратажу.

06. 12

13.

Казка веселих крапочок. Незвичайні художні техніки. Основні похідні кольори. Оптичне змішування кольорів (пропедевтика). Основи композиції. Малювання акваріумних рибок крапочками (гуаш).

https://bit.ly/2V3Fgs1

13. 12

14.

Незвичайні картинки. Створення фарбами композиції «Казка про пташенят» у техніці силуету. Силует у довкіллі та у мистецтві графіки. Перетворення плям на образ.

20. 12

15.

Зимова казка. Холодні кольори. Утворення відтінків синьої фарби розбілюванням. Форма. Малювання замку Снігової Королеви синьою та білою гуашшю.

27. 12

16.

Різдвяна казка. Узагальнення: ілюстрація, контраст, форма, силует, відтінки. Створення ілюстрації до казки В. Сухомлинського «Зайчик і Місяць» у змішаній техніці.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.