Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Цивільний захист у закладах освіти: складаємо мобілізаційний план
»
Взяти участь Всі події

Календарне планування з інформатики для 8 класів на 2021-2022 навчальний рік

Інформатика

Для кого: 8 Клас

08.09.2021

192

13

0

Опис документу:
У 2021 – 2022 навчальному році вивчення інформатики в 8 класі у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься за оновленною навчальною програмою для учнів 5 - 9 класів (які вивчали інформатику в 2 - 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів) затвердженною Наказом МОН № 804 від 07.06.2017 року. Календарно - тематичне планування складено відповідно до чинної программи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

КЛАС ___________________________________

Дата

Дата

Дата

Тема уроку


ПриміткаПовторенняІнструктування з безпеки життєдіяльності (БЖД) при роботі з комп'ютером.Алгоритми та програмиЛінійні алгоритмиАлгоритми зі зміннимиТема 1. Кодування даних та апаратне забезпеченняОпрацювання даних як інформаційний процес. Кодування та декодування повідомлень.Двійкове кодування.Кодування тексту й графічних даних.Розв‘язування задач на кодування та декодування повідомленняПерсональний комп’ютер.Конфігурація комп’ютера під потребуПідсумковий урок з теми.

Тема


Тема 2. Опрацювання текстових данихПошук та заміна фрагментів текстуФорматування з використанням стилівСтруктура документа.Колонтитули.Створення та редагування колонтитулівГіперпосилання в текстових документахСтворення та використання гіперпосилання в текстовому документіСпільна робота з документомЗаповнюємо податкову деклараціюПідсумковий урок з теми.

Тема


Тема 3. Створення та публікація веб-ресурсівАвтоматизовані засоби для створення та публікації веб-ресурсівХмарні технологіїОфісні веб-програми для створення спільних документів.Інтернет-середовище для створення та публікації документів.Конструювання сайтів.Онлайн-системи конструювання сайтів.Поняття про мову гіпертекстової розміткиСтворення найпростішої веб-сторінки.Організація та планування колективної діяльностіПідсумковий урок з теми.Узагальнення вивченого за І семестр

Тема


Тема 4. Опрацювання мультимедійних об’єктівІнструктаж з БЖД. Поняття мультимедіа.Програмне забезпечення для опрацювання об’єктів мультимедіа.Перетворення форматів аудіо- й відеофайлівПобудова аудіо- та відеоряду. Додавання до кліпу ефектівНалаштування часових параметрів аудіо- та відеорядуСтворення відеокліпу. Додавання мультимедійних об’єктівСервіси для роботи з аудіо- й відеоданими та публікування їх в Інтернеті.Фінансова культура українського народуПідсумковий урок з теми.

Тема


Тема 5. Основи подійно- та об'єктно-орієнтованого програмуванняСучасні мови програмуванняПоняття об’єкта в мові програмування.Компоненти програми з графічним інтерфейсомПоняття форми. Створення найпростішого проекту.Створення об’єктно-орієнтованої програми, що відображає вікно повідомленняПоняття елемента керування. КнопкаОбробники подій для кнопки.Поняття елемента керування. МіткаОбробники подій для мітки.Створення програми з елементами керуванняСтворення програми з елементами керування

Тема


Типи даних у програмуванніСтруктура програми. Введення й виведення данихВирази. Логічні вирази та змінні й операції над нимиУмовні оператори (коротка та повна форма).Складені умовиПошук найбільшого та найменшого серед кількох значеньСкладання та виконання алгоритмів з розгалуженнями для опрацювання величинОператори циклуЦикл з лічильникомВикористання циклів для розв’язування задачЦикл з передумовою.Використанням циклів для розв’язування задачЦикл з післяумовою.Використанням циклів для розв’язування задачВкладені цикли.Використанням циклів для розв’язування задачПідсумковий урок з темиУзагальнення вивченого.

Тема

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.