Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Цивільний захист у закладах освіти: складаємо мобілізаційний план
»
Взяти участь Всі події

Календарне планування з інформатики для 6 класів на 2021-2022 навчальний рік

Інформатика

Для кого: 6 Клас

08.09.2021

293

15

0

Опис документу:
У 2021 – 2022 навчальному році вивчення інформатики в 6 класі у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься за оновленною навчальною програмою для учнів 5 - 9 класів (які вивчали інформатику в 2 - 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів) затвердженною Наказом МОН № 804 від 07.06.2017 року. Календарно - тематичне планування складено відповідно до чинної программи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код


КЛАС ______________________________

Дата

Дата

Дата

Тема уроку

Прим.

Повторення.


Інструктування з безпеки життєдіяльності (БЖД) при роботі з комп'ютером.Алгоритми та програми
Тема 1. Комп’ютерна графікаПоняття комп’ютерної графіки.Растрові та векторні зображення, їхні властивості.Налаштування параметрів та перетворення формату готового зображення.Особливості побудови й опрацювання векторних зображень.Створення простих векторних зображеньОперації над об’єктами та групами об’єктів.Багатошарові зображення.Додавання тексту до графічних зображень та його форматуванняПідсумковий урок з теми.

Тема

Тема 2. Комп’ютерні презентації


Комп’ютерні презентації.Етапи створення презентації.Розробка слайдової презентаціїСтворення комп'ютерної презентації.Узагальнення вивченого за І семестр.

Тема


Інструктаж з БЖД. Об’єкти комп'ютерної презентації.Анімація об'єктів на слайді.Рух об'єктів в презентації.Додавання ефектів анімації до об’єктів слайда.Ефекти анімації, рух об’єктів у презентаціях.Використання гіперпосилань і кнопок дій.Анімаційні ефекти змінення слайдів.Налаштування показу комп’ютерної презентації.Підсумковий урок з теми.

Тема

Тема 3. Алгоритми та програми


Поняття про об’єкт у програмуванні. Властивості об’єкта.Створення програмних об’єктів.Поняття та види подій. Програмне опрацювання події.Змінювання значень властивостей об’єкта в програмі.Змінювання значень властивостей об’єкта в програміВкладені алгоритмічні структури повторення та розгалуження.Вкладені алгоритмічні структури повторення та розгалуження.Розв’язання задачі методом поділу на підзадачі.Підсумковий урок з теми.Узагальнення вивченого.

ТемаВідображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.