Календарне планування з геометрії для 7 класів на 2021-2022 навчальний рік

Математика

Для кого: 7 Клас

08.09.2021

77

3

0

Опис документу:
У 2021/2022 навчальному році вивчення геометрії у 7 класі у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься за новою програмою «Математика. Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804. Оновлена програма з математики для 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів підготовлена на основі чинної програми з урахуванням змін, внесених у 2015 році.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарне планування з геометрії для 7 класу

Дата

Дата

Дата

Тема

ПриміткаТема 1.

Елементарні геометричні фігури та їх властивості.Геометричні фігури. Точка, пряма, відрізок, промінь та їх властивості.Вимірювання відрізків.Вимірювання відрізків. Відстань між двома точками.Розв’язування задач.Кут. Вимірювання кутів. Бісектриса кута.Розв’язування задач.Розв’язування задач.Узагальнення знань з теми « Елементарні геометричні фігури та їх властивості»

ТемаТема 2.

Взаємне розміщення прямих на площині.Суміжні кути та їх властивості.Розв’язування задач.Вертикальні кути, їх властивості. Кут між двома прямими, що перетинаються.Розв’язування задач.Перпендикулярні прямі. Відстань від точки до прямої.Розв’язування задач.Узагальнення знань з теми «Суміжні та вертикальні кути»

Тема


Паралельні прямі їх властивості.Кути, утворені при перетині двох прямих січною.Розв’язування задач.Розв’язування задач.Ознаки паралельності прямих.Розв’язування задач.Розв’язування задач.Властивості кутів, утворених при перетині паралельних прямих січною.Розв’язування задач.Розв’язування задач.Узагальнення знань з теми «Взаємне розміщення прямих на площині»ТемаТема 3.

Трикутники. Ознаки рівності трикутниківТрикутник і його елементи. Висота, бісектриса і медіана трикутника.Рівність геометричних фігур. Розв’язування задач.Перша ознака рівності трикутників.Розв’язування задач.Друга ознака рівності трикутників.Розв’язування задач.Види трикутників. Рівнобедрений трикутник, його властивість та ознакиРозв’язування задачМедіана, бісектриса і висота трикутника.Властивості медіани, бісектриси і висоти рівнобедреного трикутника.Третя ознака рівності трикутників.Розв’язування задач.Розв’язування задач.Узагальнення знань з теми «Ознаки рівності трикутників. Рівнобедрений трикутник»

Тема


Сума кутів трикутника.Розв’язування задач.Зовнішній кут трикутника та його властивості.Розв’язування задач.Співвідношення між сторонами і кутами трикутника.Нерівність трикутника.Розв’язування задач.Ознаки рівності прямокутних трикутників.Властивості прямокутних трикутників.Розв’язування задач.Узагальнення знань з теми «Сума кутів трикутника. Прямокутний трикутник»

ТемаТема 4.

Коло і кругКоло. Круг. Геометричне місце точок.Дотична до кола, її властивості.Розв’язування задачПобудова трикутника за трьома сторонами. Побудова кута, що дорівнює даному.Побудова бісектриси даного кута, поділ даного відрізка навпіл. Побудова прямої, перпендикулярної до даної.Коло описане навколо трикутника.Розв’язування задач.Коло, вписане в трикутник.Розв’язування задач.Узагальнення знань з теми «Коло і круг»

ТемаТема 5.

Повторення і систематизація навчального матеріалуЕлементарні геометричні фігури та їх властивості.Взаємно розміщення прямих на площині.Трикутники. Ознака рівності трикутниківСума кутів трикутника. Прямокутний трикутник.Коло і круг, геометричні побудови.Узагальнення знань з навчального матеріалуРозвязування задач з метою корекції знань учнів.Розвязування найцікавіших задачПідсумковий урок.

Тема


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.