Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Календарне планування з алгебри для 7 класів на 2021-2022 навчальний рік

Математика

Для кого: 7 Клас

08.09.2021

54

7

0

Опис документу:
У 2021/2022 навчальному році вивчення алгебри у 7 класі у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься за новою програмою «Математика. Програма затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804. Оновлена програма з математики для 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів підготовлена на основі чинної програми з урахуванням змін, внесених у 2015 році.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарне планування з алгебри для 7 класу

Дата

Дата

Дата


Тема

Прим.ПовторенняДодавання і віднімання дробів з різними знаменниками.Основні задачі на дроби.Відсоткові розрахунки.Дії над раціональними числами.Дії над раціональними числами.Координатна площина. Розв’язання вправ.
Тема 1.

Цілі виразиВирази зі змінними. Цілі раціональні вирази. Тотожність. Тотожні перетворення.Степінь з натуральним показником. Властивості степеня з натуральним показником.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Одночлен. Стандартний вигляд одночлена. Піднесення одночленів до степеня.Множення одночленів.Розв’язування вправ.Многочлен. Подібні члени многочлена та їх зведення. Розв’язування вправ.Стандартний вигляд многочлена. Степінь многочлена. Розв’язування вправ.Додавання і віднімання многочленів.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Узагальнення знань з теми «Додавання і віднімання многочленів»

Тема


Множення одночлена та многочлена.Розв’язування вправ.Множення многочленів.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки.Розв’язування вправ.Розкладання многочленів на множники способом групування.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Узагальнення знань з теми «Розкладання многочлена на множники»

Тема


Формули квадрата двочлена.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Квадрат суми і квадрат різниці двох виразів.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Перетворення многочлена у квадрат суми або різниці двох виразів.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Формули суми і різниці кубів.Розв’язування вправ.Розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки.Розв’язування вправ.Розкладення многочленів на множники способом групування.Розв’язування вправ.Розкладення многочленів на множники способом скороченого множення.Узагальнення знань з теми «Формули скороченого множення»Підсумковий урок.

ТемаТема 2.

Функції.Функціональна залежність між величинами як математична модель реальних процесів.Функція. Область визначення та область значень функції.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Способи завдання функції.Розв’язування вправ.Графік функції.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Лінійна функція, її графік та властивості.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Узагальнення знань з теми «Функції»

Тема

Тема 3.

Лінійні рівняння та їх системи.Лінійне рівняння з однією змінною.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Лінійне рівняння з двома змінними та його графік.Розв’язування вправ.Система двох лінійних рівнянь з двома змінними.Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними графічним способом.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом підстановки.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Узагальнення знань з теми «Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними графічним способом та підстановки»

Тема


Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом додавання.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Лінійні рівняння та їх системи як математичні моделі текстових задач.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ.Узагальнення знань з теми «Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом додавання та текстових задач»

ТемаТема 4.

Повторення і систематизація навчального матеріалуТотожні вирази. Тотожні перетворення виразів. Доведення тотожностей.Множення одночленів.Розв’язування вправ.Розв’язування вправ на перетворення виразів із степенями.Розв’язування вправРозв’язування вправРозв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома зміннимиРозв’язування вправ.Рішення задач за допомогою лінійних рівнянь та систем лінійних рівнянь з двома змінними.Розв’язування вправ.Узагальнення знань з навчального матеріалуРозв’язування вправ і задач з метою корекції знань учнів.Розв’язування задач підвищеної складності, олімпіадних, цікавих, тощо.Підсумковий урок.

ТемаВідображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.