В народі кажуть: "Січень снігом січе, мороз вогнем пече». Січень — це перший місяць року, який триває 31 день і є серединою зими. Це місяць яскравих зірок, білих стежок, синіх льодів, ясного неба, снігів-переметів. Зимовий ліс тихий і мовчазний. Тільки сороки скрегочуть з ранку до вечора. Коли більшає день, веселіше починають поводити себе птахи – попискують синиці, голосніше співають вівсянки. В ялинках у шишкарів виводяться пташенята. А ще у січні є безліч цікавих свят та подій, які дозволять весело та незвично провести час.





























