Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Історія становлення університетької освіти та Острозької академії

zip

Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

05.12.2022

29

0

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (7)
zip
Історія становлення університетької освіти.zip
5,5 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

В різні часи освіта виглядала дуже по різному. Звичайно процес навчання базувався на передачі досвіду від старшого покоління молодому. Разом із виникненням писемності виникли й перші школи та існували у всіх древніх цивілізаціях. В Європі в епоху середньовіччя у 11 столітті виникли перші університети. Але навчання того часу дуже відрізняється від того чим є сучасні школи та університети. Так, практично протягом тисячі років основними освітніми центрами були монастирі та великі храми, а учителями, відповідно, ченці та церковні діячі. Відтак освіта була тісно пов’язана з релігією.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.