Мета: ознайомити учнів з поняттям “довкілля”, розширити їх знання щодо гармонічного існування людини з природою, сприяти формуванню екологічної культури та поняття органічного життя, прищеплювати бажання бути у своєму довкіллі турботливим господарем, розвивати логічне мислення, увагу та творчі здібності, виховувати любов до природи, інтерес до її охорони та вивчення.













