• Всеосвіта
  • Бібліотека
  • Дидактичні матеріали
  • Інтерактивнне завдання з теми:"Пересилання страхових поштових відправлень, страхових мішків" з Поштового зв'язку, Спецтехнології сортувальників поштових відправлень"
До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
6
міс.
2
6
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Інтерактивнне завдання з теми:"Пересилання страхових поштових відправлень, страхових мішків" з Поштового зв'язку, Спецтехнології сортувальників поштових відправлень"

Опис документу:
Інтерактивне завдання з теми:"Пересилання страхових поштових відправлень, страхових мішків ", призначений для роботи в кабінеті Спецтехнології з здобувачами освіти з вивчення безпечного перевезення та пересилання страхових поштових відправлень, використовується як наочний дидактичний матеріал для учнів. Завдання: Запакувати посилку з оголошеною цінністю, приписати страхові поштові відправлення до накладної ф.16. Позначити фішками на плакаті граничну масу страхових поштових відправлень.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Професійний розвиток педагогічних працівників. Як навчати дорослих ефективно? »
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Схожі матеріали