Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Юрій Федькович: загальний огляд творчості".

Опис документу:
Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Юрій Федькович: загальний огляд творчості". Ця інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках української літератури в 9 класі, при підготовці до ДПА. У карті подані відомості про Буковину, де народився Юрій Федькович, про його літературну діяльність, зокрема про поезію: на матеріалі гуцульського життя написав різні за тематикою вірші.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Юрій Федькович: загальний огляд творчості". Ця інтелект-карта може бути використана при представленні чи узагальненні теми на уроках української літератури в 9 класі, при підготовці до ДПА. У карті подані відомості про Буковину, де народився Юрій Федькович, про його літературну діяльність, зокрема про поезію: на матеріалі гуцульського життя написав різні за тематикою вірші (військова, соціальна, патріотична, інтернаціональна). Найвідоміші твори: “Дезертир” (ця поема – “корона всієї поетичної творчості Федьковича” – І. Франко), “Новобранчик”, “Оскресни, Бояне”, “Посланіє на Україну” та інші. Багато творів присвятив героїчним подвигам опришків – месникам за кривди народу – це романтична балада “Довбуш”, поеми “Юрій Гінда”, “Лук’ян Кобилиця” та інші.

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»