Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Юрій Федькович. Оповідання "Три як рідні брати"".

Опис документу:
Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Юрій Федькович. Оповідання "Три як рідні брати"". Ця інтелект-карта може бути використана при представленні чи узагальненні теми на уроках літератури в 9 класі, при підготовці до ДПА. У карті даний загальний огляд прози Ю. Федьковича: написав понад 60 творів, з них - оповідання “Три як рідні брати” - це єдиний оптимістичний твір, де милосердя і справедливість одних перемогли жорстокість і свавілля інших; така кінцівка дає надію на майбутнє.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Юрій Федькович. Оповідання "Три як рідні брати"". Ця інтелект-карта може бути використана при представленні чи узагальненні теми на уроках української літератури в 9 класі, при підготовці до ДПА. У карті даний загальний огляд прози Ю. Федьковича: написав понад 60 творів (з народного гуцульського життя і гумористично-фантастичні), оповідання “Три як рідні брати” (сам автор назвав повістю) – це єдиний оптимістичний твір, де милосердя і справедливість одних перемогли жорстокість і свавілля інших; така кінцівка, звичайно, ідеалізована, проте вона підносить красу людини і дає надію на майбутнє.

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
2
8
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!