Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Пантелеймон Куліш. Роман "Чорна рада": цитати до образів".

Опис документу:
Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Пантелеймон Куліш. Роман "Чорна рада": цитати до образів". Дану інтелект-карту можна використати при представленні тем на уроках української літератури в 9 класі, при підготовці до ДПА і ЗНО. У цій карті подаються цитати до образів роману: Іван Шрам – “він був разом піп і полковник”; Кирило Тур – “а в нас над усе – честь і слава, військова справа”; про Якима Сомка (із літописів): “Сомко був воїн уроди, возраста і красоти зіло дивної"...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Пантелеймон Куліш. Роман "Чорна рада": цитати до образів". Дану інтелект-карту можна використати при представленні тем на уроках української літератури в 9 класі, при дистанційному навчанні, при підготовці до ДПА і ЗНО. У цій карті подаються цитати до образів роману: Іван Шрам – “він був разом піп і полковник”; Кирило Тур – “а в нас над усе – честь і слава, військова справа”; про Якима Сомка (із літописів): “Сомко був воїн уроди, возраста і красоти зіло дивної”... Записані слова, що говорить автор твору про узагальнений демократичний образ українського народу, про Запорозьку Січ. До кожного з героїв роману підібрані кадри з нового телевізійного 9-тисерійного фільму “Чорна рада” за однойменним романом П. Куліша, знятого в 2000 році (реж. Микола Засєєв-Руденко).

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
2
9
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!