Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Григорій Сковорода: афоризми”.

Опис документу:
Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Григорій Сковорода: афоризми”. Дана інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках української літератури в 9 класі, при дистанційному навчанні та при підготовці до ДПА і ЗНО. У карті подані види афоризмів, зразки влучних виразів великого майстра афоризмів - Григорія Сковороди.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта - опорний конспект з теми "Григорій Сковорода: афоризми”. Дана інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках української літератури в 9 класі, при дистанційному навчанні та при підготовці до ДПА і ЗНО.

Інформація про Григорія Сковороду – великого майстра афоризмів, його зразки влучних виразів та види афоризмів – структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, а тому навчання в школі стає комфортнішим, цікавішим і успішнішим.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Проте цю карту можна легко перемістити в альбомну орієнтацію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
1
міс.
1
6
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!