До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
5
міс.
1
2
дн.
0
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Пам'ятники книзі".

Опис документу:
Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Пам'ятники книзі". Ще одна цікавинка - інтелект-карта про описи пам'ятників книзі і місце їх знаходження - додатковий матеріал до практичного заняття про "Типи мовлення". Матеріал можна використати на уроках української мови та літератури для учнів будь-якого класу - з 1 по 11. Можна за картою провести бесіду.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Пам'ятники книзі". Ще одна цікавинка - інтелект-карта про описи пам'ятників книзі і місце їх знаходження - додатковий матеріал до практичного заняття про "Типи мовлення". Матеріал можна використати на уроках української мови та літератури для учнів будь-якого класу - з 1 по 11. Можна за картою провести бесіду (дати дітям час на ознайомлення, а потім поставити запитання): Який пам’ятник вам найбільше сподобався і чому? Як зображена книга? Хто з великих людей на пам’ятнику і що ви знаєте про них? Які книги ви прочитали в останній час? Якій книзі ви хотіли б поставити пам’ятник і чому?..

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

  • 14.07.2019
  • Українська мова
  • Дошкільнята, 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 143
  • 0
  • 7
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Методологічні основи організації психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу дитини із особливими освітніми потребами»
Маргарита Сергіївна Чайка
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.