Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Мовна надмірність і мовна недостатність".

Опис документу:
Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Мовна надмірність і мовна недостатність". Дана інтелект-карта може бути використана як практичне заняття з вивчення теми на уроках української мови в 10-11/12 класах, при підготовці до ЗНО. У карті дані поняття форм мовної надмірності (повторення тієї самої думки, плеоназм, тавтологія, слова-паразити) і приклади до них. Ця карта допоможе учням з допомогою прикладів і вправ точно виражати свої думки, що є однією з важливих ознак культури мови.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Мовна надмірність і мовна недостатність". Дана інтелект-карта може бути використана як практичне заняття з вивчення теми на уроках української мови в 10-11/12 класах, при підготовці до ЗНО. У карті дані поняття форм мовної надмірності (повторення тієї самої думки, плеоназм, тавтологія, слова-паразити) і приклади до них. Ця карта допоможе учням з допомогою прикладів і вправ точно виражати свої думки, що є однією з важливих ознак культури мови, зрозуміти основний закон стилістики: якомога меншою кількістю слів сказати якомога більше (про еліпсис і алогізм – в іншій карті).

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

виражальних засобів мови.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00