Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Марко Вовчок: повість "Інститутка”".

Опис документу:
Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Марко Вовчок: повість "Інститутка”". Дана інтелект-карта може слугувати при представленні чи узагальненні тем на уроках української літератури в 9 класі, при дистанційній освіті та підготовці до ДПА і ЗНО. У карті подані відомості про походження псевдоніма Марко Вовчок, про подорожування письменниці за життя, про її творчу спадщину; даний повний аналіз повісті “інститутка”.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Марко Вовчок: повість "Інститутка”". Дана інтелект-карта може слугувати при представленні чи узагальненні тем на уроках української літератури в 9 класі, при дистанційній освіті та підготовці до ДПА і ЗНО. У карті подані відомості про походження псевдоніма Марко Вовчок, про подорожування письменниці за життя, про її творчу спадщину; даний повний аналіз повісті “інститутка”: це перша в українській літературі реалістична соціально-побутова психологічна повість. Авторка використала у творі композиційний прийом – антитезу.

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
2
8
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!