Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Критика і розвиток. Як не знищити мотивацію
»
Взяти участь Всі події

Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Аналіз власної промови. Релаксація".

Українська мова

Для кого: 11 Клас, 12 Клас

17.07.2019

1433

27

0

Опис документу:
Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Аналіз власної промови. Релаксація". Дана інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках української мови в 11/12 класах, на заняттях факультативу і дистанційної освіти. У карті подане поняття релаксації ("розслаблення" - після виступу), критерії аналізу промови і зокрема на предмет мовної культури, а також поради лектору-початківцю.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Інтелект-карта як опорний конспект з теми "Аналіз власної промови. Релаксація". Дана інтелект-карта може бути використана при представленні теми на уроках української мови в 11/12 класах, на заняттях факультативу і дистанційної освіти. У карті подане поняття релаксації (“розслаблення” – після виступу), критерії аналізу промови і зокрема на предмет мовної культури, а також поради лектору-початківцю.

Інформація цієї карти структурована та ілюстрована, а тому такий навчальний матеріал легше запам’ятати і довше можна зберігати в пам’яті, а при потребі – легше відтворити при усній відповіді. Це дійсно опора для учнів на уроці, яка завжди робить навчання в школі комфортним, цікавим та успішним, створює ситуацію успіху.

Використовувати інтелект-карту, розміщену в документі Word, незручно, краще зберігати у форматі jpg, png. Цю карту можна перемістити в альбомну орієнтацію.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.