Метою даного заняття було, розповісти дітям звідки береться папір, з чого він виготовляється; ознайомити з технологією виготовлення паперу і чому треба економно використовувати папір, як це пов'язано зі збереженням лісів.Діти ,мали можливість на власному досвіді, пройти етапи переробки старого паперу на новий,виготовити смайлики власноруч.Дорослі з раннього дитинства, повинні пояснювати дітям,що природнє довкілля відіграє важливу роль у житті кожної людини,тому потрібно його берегти.

