Минули останні дзвоники у школах та розпочались канікули. Рятувальники наголошують: “пам’ятайте, що літні канікули – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах”. В свою чергу, звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Як завжди, кожен з нас проведе канікули по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок
