ІНСТРУКЦІЯ з безпечної поведінки за межами закладу

Опис документу:
ІНСТРУКЦІЯ з безпечної поведінки за межами закладу 1. Загальні вимоги безпеки. 2. Вимоги безпеки перед початком проведення заходу. 3. Вимоги безпеки під час проведення заходу. 4. Вимоги безпеки після закінчення заходу. 5. Вимоги безпеки у небезпечних ситуаціях.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ІНСТРУКЦІЯ

з безпечної поведінки за межами закладу

1. Загальні вимоги безпеки

1.1. Для проведення заходу, особою, яка призначається наказом по школі вибирається таке місце чи такий об'єкт, де забезпечується для учнів повна безпека проведення заходу.

1.2. Відповідальність за дотримання правил техніки безпеки та збереження здоров’я та життя учнів покладається на працівника наказом по закладу.

1.3. Відповідальний зобов’язаний вести постійний візуальний нагляд за учнями.

1.4. Забороняється проводити заходи біля відкритих чи закритих розподільчих пристроїв електроенергії, при настанні грози, під час дощу, туману і в темний час доби.

2. Вимоги безпеки перед початком проведення заходу

2.1. Перед проведенням кожного заходу за межами закладу учні проходять цільовий інструктаж (реєстрація інструктажу проводиться в спеціальному журналі і робляться розписи керівника заходу та учнів). При отриманні інструктажу учні ознайомляться із загальною характеристикою об'єкту, де проводиться захід, із маршрутом та видом транспорту, яким учні прибувають до місця, проведення заходу і в зворотному напрямку, правилами безпеки, яких необхідно дотримуватися під час проведення заходу.

2.2. Кількість учнів, які одночасно беруть участь у заході, не повинна перевищувати 12 чоловік на одного супроводжуючого із дорослих.

2.3. Відбуваючи на проведення заходу з учнями, відповідальна особа заходу повинна мати при собі дорожню аптечку першої допомоги.

2.4. Перед проведенням заходу учні отримують від відповідальної особи інформації про те, що вони повинні бути відповідно одягнені і не мати при собі предметів, що створюють небезпеку під час проведення заходу.

2.5.Перед відправленням на проведення заходу, учнів проходять перекличку і відмічаються присутні у відповідних журналах.

3. Вимоги безпеки під час проведення заходу

3.1. Друга перекличка і відмітка присутніх учнів, проводяться після прибуття на місце проведення заходу.

3.2. Якщо для доставки учнів до місця проведення заходу використовується громадський транспорт, посадку учнів в транспорт здійснюють групами під керівництвом дорослих, які залучені наказом для проведення заходу. При цьому у транспортні засоби входять спочатку учні, а потім особа, яка ними керує. У такому самому порядку здійснюється висадка учнів із транспортного засобу. Можна доставляти учнів до місця заходу також на спеціально виділених транспортних засобах. Для цього дозволяється використовувати орендовані екскурсійні автобуси із залученням машин супроводу із МВС.

3.3. Перевозка учнів на відкритих вантажних машинах забороняється.

3.4. Під час проведення заходу учням заборонено розпалювати багаття, щоб уникнути пожеж та опіків учнів.

3.5. Учням забороняється під час проведенні заходу на відкритому повітрі за межами міста пити воду з відкритих водойм. Учні заздалегідь беруть із собою (з дому) питну воду у пляшці, або їм організується забезпечення питного режиму.

3.6. Під час проведення заходу на відкритому повітрі за межами міста, учням забороняється знімати взуття і ходити босоніж.

4. Вимоги безпеки після закінчення заходу

4.1. Після закінчення заходу, перед відправленням у зворотній шлях, учнів перевіряються за списком.

4.2. Після повернення з проведеного заходу, перед відпусканням додому, відповідальна особа заходу ще раз перевіряє учнів за списком.

5. Вимоги безпеки у небезпечних ситуаціях

5.1. У випадку аварійної ситуації на місці проведення заходу, відповідальна особа заходу забезпечує виведення учнів у безпечне місце.

5.2. При виникненні аварійної ситуації при слідуванні до місця проведення заходу, відповідальна особа заходу зупиняє проведення заходу і забезпечує повернення учнів до закладу чи додому;

5.3. При виникненні аварійної ситуації при слідуванні в зворотному напрямку, відповідальна особа забезпечує повернення учнів;

5.4. В разі виникнення нещасного випадку, відповідальна особа забезпечує виведення учнів у безпечне місце, а потерпілому надає першу медичну (долікарську) допомогу і повідомляє про нещасний випадок керівників закладу, а в разі відсутності такої можливості – повідомляє найближчий орган освіти.

2

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»