мета: продовжувати ознайомлювати дітей із творами В.О. Сухомлинського; формувати на основі чуттєво-емоційних вражень уявлення про естетичну своєрідність природи весною; розвивати інтерес до спостережувальних об’єктів, виховувати інтерес до художньої літератури, бажання слухати художні твори.












