Коли і як народилася українська писемність? Це питання і досі чекає остаточної відповіді від учених.
Перший етап характеризується існуванням дохристиянського письма, коли слов’яни-язичники користувалися «чертами і резами». Другий етап еволюції відбувається після прийняття Руссю християнства. Наші пращури почали писати римськими і грецькими літерами .
Але все ж залишається питання, а скільки і яких писемностей історія не дорахувалася? Які вони були і чому забуті?


