Події, які відбуваються в нашій державі останнім часом, нікого не можуть залишати байдужим.
Дедалі гучніше лунають голоси: «Не простимо!»
Непрощення – великий тягар…
Тільки нам вирішувати, на що ми витратимо життя – помста або прощення.
Відносини між людьми рідко бувають весь час гладкими. То й справа виникають образи. В деяких випадках це відбувається випадково, в інших - люди ображають один одного навмисно. Образа спричиняє біль. Як з цим впоратися? Як я повинен ставитися до людей, які мене скривдили, особливо якщо це сталося навмисне?

