Гра у вигляді презентації "Як ви провели зимові канікули?" розрахована на учнів 1-4 класів.
Створена для позитивного налаштування на 2 семестр, створення теплої атмосфери на першому уроці після канікул. Допомагає побачити відповіді всіх учнів та раціонально використати час онлайн-уроку.


