Гра "Монополія" розроблена згідно тем, зазначених у підручниках по шкільній програмі. Вона призначена для повторення та урізноманітнення уроків. Грати гру можуть учні з будь яким рівнем знань. При створенні запитань частково використовувався штучний інтелект. Гра допоможе зацікавити учнів, повторити теми. Вона розвиває лексичні та граматичні навички, допомагає висловлювати свої думки іноземною мовою. Тренирує роботу в парах та групах, розвиває комунікативну та соціальну компетенції.








