Перегляд https://www.facebook.com/100011394596606/videos/1019472412531582/
Інформаційні процеси та системи
5 клас
Гра «Чайка»
Мета:
узагальнити матеріал вивчених тем; формувати в учнів уміння аналізувати фізичні явища, процеси та застосовувати знання в нестандартних ситуаціях; спонукати до творчого мислення; надати можливості самореалізації предметних інтересів учнів, спираючись на зацікавленість у отриманні навичок у сфері дослідницької діяльності;спонукати учнів до виявлення інтелектуальних здібностей та комунікативних якостей особистості, створити умови творчого зростання особистості;виховувати наполегливість, відповідальність, працелюбність та розвивати вміння утверджувати себе через постійну продуктивну діяльність; формувати якості партнерства в колективній діяльності.
Завдання:
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.
Структура уроку
Організаційний момент
Мотивація навчання
Повідомлення теми і мети уроку
Узагальнення і систематизація знань
Підсумок уроку. Виставлення оцінок . Визначення переможців
Домашнє завдання
План уроку
Розум полягає не лише у знанні,
а й у вмінні застосовувати ці знання.
Аристотель
Організаційний момент.
Давайте посміхнемося один одному і створимо атмосферу взаємодопомоги та доброзичливості, тепла і світла і почнемо працювати.
Об’єднайтеся у дві команди.Мотивація навчання.
Кожен урок для вас – це нові знання та несподіванки, радість перемоги над невідомим. Ми закінчили вивчення теоретичного матеріалу з теми «Інформаційні процеси та системи
».
Сьогодні на уроці ви не тільки повторите вивчений матеріал, а й спробуєте визначити його місце в нашому житті.
Повідомлення теми і мети уроку.
Наш урок пройде у формі змагання.
ІV.Узагальнення і систематизація знань

Всього 18 запитань


Підсумок уроку. Виставлення оцінок . Визначення переможців.
Чи задоволені ви своєю роботою?
З яким настроєм ви працювали на уроці?
Що вам запам'яталось на уроці?







