Мета години спілкування- розширити уявлення учнів про традиційні стосунки в родині; вчити розвивати пізнавальні інтереси сім’ї, наслідувати народні традиції, сприяти створенню дружньої класної родини, де б усі здружилися, співпрацювали, щоб зробити шкільне життя дітей змістовнішим, захоплюючим і корисним, виховувати у школярів почуття любові до членів своєї родини та бажання примножувати родинні традиції.
















