Адже життя – це найцінніше , що має людина. Як ранок розпочинає день, так дитинство розпочинає життя. Ми любимо життя за те, що можемо насолоджуватися красою природи, радіти зустрічам з друзями, що рідні і близькі дарують нам свою любов і турботу, що кожного дня ми взнаємо щось нове про світ, який нас оточує. А для того , щоб всі плани здійснювалися треба бути здоровими. Кожна людина має певне здоров´я і звички. Звички, що сприяють зміцненню здоров´я, називають корисними, а звички, що завдають здоров´ю шкоди, називають шкідливими.














