Година спілкування для учнів 5-7 класів "ПОРАДИ , ЯК ВИХОВАТИ ДОБРОЧЕСНІСТЬ"
Не можна видавати чуже за своє.Оцінка не важливіша, ніж те, що ви знаєте.
Треба пам’ятати , що брати чуже – недобре. Тим, хто до цього звикнуть із дитинства, буде легше дотримуватися доброчесності в будь-яких проявах.



















