Хмара тегів на тему "Види кутів" для 7 класу

Опис документу:
Зробити акцент на важливих поняттях теми, повторити, вивчити, розпізнати в тексті допоможе хмара тегів. Спеціальні сервіси дозволяють красиво візуалізувати текстову інформацію. За допомогою популярних і функціональних сайтів хмару тегів можна створити всього за кілька кліків мишкою. Сервіси для створення хмари тегів: 1) Word It Out; 2) Wordart ; 3) Word Cloud.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Хмара тегів (хмара слів, або зважений список, представлена (-ий) візуально) — це візуальне подання списку категорій (або тегів, також званих мітками, ярликами, ключовими словами, тощо). Зазвичай використовується для опису ключових слів (тегів) на веб-сайтах, або для представлення неформатованого тексту. Ключові слова найчастіше являють собою окремі слова, і важливість кожного ключового слова позначається розміром шрифту або кольором. Таке уявлення зручно для швидкого сприйняття найвідоміших термінів і для розподілу термінів за популярністю щодо один одного . При використанні ключових слів для спрощення навігації по веб-сайтам, терміни забезпечуються гіперпосиланнями на поняття, які маються на увазі під ключовими словами. Тим не менш, хмара не може бути єдиним елементом навігації, а користуватися текстовим пошуком зручніше для пошуку при наявності більш конкретної інформації про шуканий.

Зробити акцент на важливих словах в тексті або вказати на найбільш часто зустрічаються вираження в тексті допоможе хмара тегів. Спеціальні сервіси дозволяють красиво візуалізувати текстову інформацію. Сьогодні ми поговоримо про найбільш популярних і функціональних сайтах, на яких хмара тегів можна створити всього за кілька кліків мишкою.

Користуватися такими способами набагато зручніше, ніж спеціальними програмами для комп'ютера. По-перше, вам не потрібно встановлювати на ПК, по-друге, можна працювати з текстом по вказаному посиланню без необхідності вручну вводити потрібні слова. По-третє, на сайтах величезна розмаїтість форм, у які можна вписати теги.

Наприклад, хмара тегів по темі «Види кутів» з геометрії 7 класу

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»