Оточуючий нас світ стрімко змінюється, змінюємося і ми самі, стають іншими наші діти. Це не добре, але і не погано. Це зміни, які необхідно прийняти або, принаймні, з якими потрібно змиритися. Зміни найбезпосереднішим чином стосуються нас і наших вихованців, настільки швидкоплинні, настільки непередбачувані і несподівані, що всі ми часом не встигаємо, не тільки приготуватися до них, але навіть встигнути за ними.

















