Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Матеріал:

Гра на розвиток дрібної моторики рук "шнуровка, гудзики" для дітей з особливими освітніми потребами у дошкільному навчальному закладі

13.01.2022
docx
4—5 років

319

0

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Оголошення:
Опис методичного матеріалу:

Шнурівка - ідеальна іграшка для розвитку усного мовлення. Рівень розвитку мовлення дітей постійно корелює зі ступенем розвитку пальців рук. Вік від 2 до 6 років є сензитивним, найбільш сприйнятливим для спонтанного, природного розвитку руки. Тому в цей період дітям так потрібні гри з мотузочками, намистом, іграшками-проштовхувачі. Найцікавіше, що малюки самі інстинктивно тягнуться до подібних ігор. Їм цікаво возитися з маленькими предметами: пупсиками, крупинками, намистинками, мотузочками, маленькими шматочками тканини. Шнурування відповідає їх природної потреби, тому це - незамінний спосіб розвитку дрібної моторики і координації рухів, вироблення працьовитості, посидючості і уважності. За допомогою гри «Шнуровка - гудзики» можна практикуватися в зав'язування шнурків і в пришиванні гудзиків. Це чудова гра призначена для розвитку розуму і дрібної моторики. Вона підходить і для індивідуальних творчих занять і для спільного дозвілля.

Мета гри: розвинути дрібну моторику і навчити дитину підбирати шнурки і гудзики, вставляти в їх отвори.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

docx
626,4 Кб
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали