Гра на розвиток дрібної моторики рук "шнуровка, гудзики" для дітей з особливими освітніми потребами у дошкільному навчальному закладі

Гра

Для кого: Дошкільнята (4-5 років)

13.01.2022

223

10

0

Опис документу:

Шнурівка - ідеальна іграшка для розвитку усного мовлення. Рівень розвитку мовлення дітей постійно корелює зі ступенем розвитку пальців рук. Вік від 2 до 6 років є сензитивним, найбільш сприйнятливим для спонтанного, природного розвитку руки. Тому в цей період дітям так потрібні гри з мотузочками, намистом, іграшками-проштовхувачі. Найцікавіше, що малюки самі інстинктивно тягнуться до подібних ігор. Їм цікаво возитися з маленькими предметами: пупсиками, крупинками, намистинками, мотузочками, маленькими шматочками тканини. Шнурування відповідає їх природної потреби, тому це - незамінний спосіб розвитку дрібної моторики і координації рухів, вироблення працьовитості, посидючості і уважності. За допомогою гри «Шнуровка - гудзики» можна практикуватися в зав'язування шнурків і в пришиванні гудзиків. Це чудова гра призначена для розвитку розуму і дрібної моторики. Вона підходить і для індивідуальних творчих занять і для спільного дозвілля.

Мета гри: розвинути дрібну моторику і навчити дитину підбирати шнурки і гудзики, вставляти в їх отвори.

Перегляд
матеріалу
Отримати код


Гра «Шнуровка гудзики»

Мета: розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів обох рук, увагу, цілеспрямованість, виховувати посидючість, самостійність, вміння доводити розпочату вправу до кінця, сприяти розвитку мислення, вправляти дітей у розрізненні кольорів.Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.