Мета: ознайомити учнів з правилами спілкування з дорослими, вказати на значення поваги до себе та інших людей, розвивати почуття власної гідності й неповторності; вчити поважати себе та інших людей. Розглянути особливості поведінки з рідними, знайомими, незнайомими людьми. Виховувати культуру поведінки.














