Фото- та відеозйомка в дистанційній роботі керівника гуртка. Що? Де? Коли? Та навіщо?

Інтерактивні методи навчання

Для кого: Дорослі

07.08.2021

67

0

0

Опис документу:
Запрошую керівників гуртків, і всіх хто цікавиться цим напрямом позашкільної освіти до перегляду 👀 відеодокладу про нескладні варіанти створення відеоуроків у запису. Запитання ❓ можете задавати в коментарях на ютуб під цим відео. Цікавого перегляду! 🍵
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА є невід'ємним складником системи освіти, визначеної Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", і спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді у сфері освіти, науки, культури і спорту, технічної та іншої творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та/або професійної діяльності.

Запрошую керівників гуртків, і всіх хто цікавиться цим напрямом позашкільної освіти до просмотру 👀 відеодокладу про нескладні варіанти створення відеоуроків у запису. Запитання можете задавати в коментарях  на ютуб під цим відео. Цікавого перегляду! 🍵 https://youtu.be/_NWUqeaJZGwМатеріали засідання методичної секції керівників гуртків закладів професійної освіти - вебінару "Особливості дистанційної роботи керівника гуртка закладу професійної освіти під час карантинного періоду" (28 травня 2021 року, м. Одеса, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області, http://www.nmc.od.ua/)

Людмила Кабаніна, керівник гуртка-методист КПНЗ "Одеський еколого-натуралістичний центр "Афаліна".

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.