Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Арттерапія для внутрішньо переміщених дітей за методикою «Моя тварина-захисник»
»
Взяти участь Всі події

Есе "Як стати лідером"

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Самоосвіта

Для кого: 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

19.01.2022

162

5

0

Опис документу:

Міркування та роздуми автора статті на тему: " Лідерство". Автор ставе перед собою питання; " Хто такий лідер? , які функції він виконує., як в собі можна розвинути якості лідера , на що звернути увагу ?"

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Есе «Як стати лідером?»

Перш за все ми повинні усвідомити, хто такий лідер?, яким лідером ми хочемо стати?, які якості ми повинні розвивати?, які функції виконує лідер? як мотивувати себе на розвиток лідерських навичок?

Існує дві форми лідерства: неформальна та формальна.

Щоб стати неформальним лідером, не потрібні посади, позиції або табличка на дверях. Достатньо лише добре розбиратися в тому, що ти робиш, і завоювати повагу й авторитет у колег. На це потрібен час, це шлях непростий, але саме це і є справжнє, автентичне лідерство. Лідер — це той, у кого є послідовники. Якщо люди за вами не йдуть, а лише підкоряються вам — ви керівник, управлінець, менеджер, але не лідер.

Формальний лідер - займання відповідної посади ( керівник організації або її відділу). Не усі мають можливість стати формальним лідером, але багато людей хочуть бути «в лідерах» та «не пасти задніх» .

Кожен в змозі стати лідером для оточуючих людей лише в тому випадку, коли Він стане лідером для себе самого. Якщо Він вміє відповідати за самого себе, то відповідати за інших також зможе. Якщо Він зможе мотивувати себе особисто на активні дії, з іншими йому також це вдасться.

Лідерство - це мистецтво спонукати робити те, що потрібно, причому, робити це із задоволенням.

Лідер - це та людина, котра здатна захистити, мотивувати, створювати настрій та управляти в колективі.

Функції лідера: визначення мети, мотивація, розподіл повноважень, прийняття рішень, контроль.

Щоб стати лідером Ви повинні розвивати наступні якості: рішучість, сміливість, гнучкість розуму, компетентність, здатність переконувати, здатність мобілізувати людей, уміння брати відповідальність, уміння підбирати людей, харизма і почуття передбачення.

Деякі рекомендації, як розвинути навички лідерства:

- вчіться бути активним, тобто сміливо керуйте своїм життям;

- ставте собі цілі і розставляйте пріоритети;

- будьте відповідальною людиною, тобто несіть відповідальність за свої слова, дії, ініціативи та за свій спосіб життя;

- люди повинні розуміти, що ви надійна людина, яка не кидає слова на вітер; - перестаньте боятися нового, виходьте із зони комфорту, погоджуйтеся на те, чого раніше ніколи не робили, йдіть за своїми бажаннями і сміливо відкидайте страхи;

- спілкуйтеся більше, слухайте уважніше і активно будуйте мережу контактів;

- вчіться розуміти інтереси інших людей, думати про них і намагайтеся в спірних ситуаціях знаходити взаємовигідні рішення;

- вчіться чомусь новому і не забувайте пробувати це на практиці. Ви ніколи не знаєте, коли це вам стане в нагоді, а якщо отримані знання будете закріплювати на практиці, ви здивуєтеся, як незабаром до вас будуть звертатись люди за порадами.

Підводячи підсумок, я хочу сказати, що усі люди хочуть бути успішними та незалежними, але хтось стане таким, а хтось буде лише мріяти про успіх. Саме через працю над собою, через подолання перешкод, виховуючи в собі якості лідера та дотримуючись рекомендацій, можна досягти мети.

І пам’ятайте - шлях до лідерства - це шлях досвіду. Прагніть стати лідером, наберіться терпіння, додайте дисципліни і Рухайтесь Вперед!


.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.