English is a step to our future

Опис документу:
Стаття про Всеукраїнський конкурс з ораторського мистецтва, у якому брали участь учні НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст. № 2-ДНЗ"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

English is a step to our future

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, університетах, на курсах. Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням кар'єрними сходами? А, може, ви бажаєте працювати за кордоном? Порада одна – вивчайте англійську мову!

Відповідно до листа управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 жовтня 2016 року № 01-12/910/2-46 Спілка Англійської мови та Американський дім оголосили Всеукраїнський конкурс з ораторського мистецтва, який триватиме з 1 жовтня 2016 року по 28 січня 2017. Конкурс проводиться англійською мовою серед учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів віком від 16 до 20 років. Переможець національного конкурсу представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі з ораторського мистецтва у Лондоні в травні 2017 року.

Учні Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 не залишися осторонь. Вони теж вирішили показати свій потенціал у цьому змаганні. Одиннадцятикласники Яковлєв В'ячеслав, Ситник Дарина, Фоміних Євгенія створили власні відеопрезентації на тему: «Peace is not an absence of war», які зберегли на сайті Youtube. У відеороликах діти висловили своє бачення теми, а також показали навички ораторського мистецтва.

Сподіваємося, що наші учні покажуть гарні результати у цьому конкурсі, які будуть оцінені належним чином.

Олександр Ващейкін

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
9
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!