Презентація з теми: "Енергоефективність та енергозбереження". Матеріали презентації знайомлять учнів із важливістю раціонального споживання енергії у повсякденному житті. Учні дізнаються чим енергоефективність відрізняється від енергозбереження, про чинники, що впливають на енерговитрати, про шляхи зменшення використання електроенергії. При виконанні домашнього завдання особлива увага приділяється створенню власних рішень для економії енергії вдома. Вивчення теми формує екологічну свідомість, відповідальне ставлення до ресурсів і розуміння ролі енергоефективності для майбутнього.
Дана презентація повністю анімована!





