Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Організація індивідуальних занять для дітей з використанням арттерапії, пісочної терапії, аплікації, сенсорної методики
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Електронний робочий аркуш 5 клас українська мова з теми "РМ.Текст.Змістова й композиційна єдність, зв’язність тексту. Тема, основна думка тексту, мікротема, тематичне речення. Простий план тексту. Будова тексту"

docx

Українська мова

Для кого: 5 Клас

02.09.2022

478

3

0

Вміст матеріалу: показано 3 з 5 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Електронний робочий аркуш до уроку з теми "РМ. Текст. Змістова й композиційна єдність, зв’язність тексту. Тема, основна думка тексту, мікротема, тематичне речення. Простий план тексту. Будова тексту (зачин, основна частина, кінцівка). Ключові слова в тексті." створено для дистанційного навчання. Завантаживши його на свій Google диск, ви зможете працювати як у синхронному, так і в асинхронному режимі. Для цього треба або надіслати аркуш кожному учневі поштою, або в Google класі призначити для кожного учня. Завдання містять розминку (налаштування на роботу), робота з теми уроку, рефлексія, форму зворотного зв'язку. Учні працюють безпосередньо з аркушем (в аркуші друкують відповіді на запитання, виконують завдання), а вчитель переглядає роботи учнів у себе на Google диску.

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.