Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Організація індивідуальних занять для дітей з використанням арттерапії, пісочної терапії, аплікації, сенсорної методики
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Електронний робочий аркуш з теми "Текст. Поділ тексту на речення. Слово як компонент речення. Лексичне значення слова. Слово як частина мови. Граматичні форми слів різних частин мови

docx

Українська мова

Для кого: 5 Клас

02.09.2022

137

0

0

Вміст матеріалу: показано 2 з 6 сторінок

docx
351,9 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Електронний робочий аркуш до уроку з теми "Текст. Поділ тексту на речення. Слово як компонент речення. Лексичне значення слова. Слово як частина мови. Граматичні форми слів різних частин мови" створено для дистанційного навчання. Завантаживши його на свій Google диск, ви зможете працювати як у синхронному, так і в асинхронному режимі. Для цього треба або надіслати аркуш кожному учневі поштою, або в Google класі призначити для кожного учня. Завдання містять розминку (налаштування на роботу), робота з теми уроку, рефлексія, форму зворотного зв'язку. Учні працюють безпосередньо з аркушем (в аркуші друкують відповіді на запитання, виконують завдання), а вчитель переглядає роботи учнів у себе на Google диску.

Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.