Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Вебінар:
«
Корекція когнітивних процесів. Інклюзія
»
Взяти участь Всі події

«Екскурсія в медичний кабінет» (старша група)

docx

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

26.08.2022

232

19

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: ознайомити дітей з медичним кабінетом, з його місцем розташування в приміщенні дитячого садка, з обладнанням та медичними інструментами, їх призначенням. Ознайомити з професією медичної сестри дитячого садка, виховувати повагу до праці медичного працівника.

Завдання: Освітні: розширити знання дітей про роботу медичної сестри, збагатити словниковий запас дітей, продовжувати вдосконалювати діалогічну форму мови.

Розвиваючі: розвивати увагу дітей в процесі знайомства з новою обстановкою, розвивати пізнавальний інтерес і активність дітей за допомогою навідних запитань в ході бесіди, розвивати вміння викладати свої думки, заохочувати самостійність мислення і вміння робити висновки, розвивати здатність передавати почуття і думки з допомогою закінчених пропозицій , розвивати уяву і пам'ять.

Виховні: виховувати у дітей повагу до праці медичного працівника, виховувати почуття взаємодопомоги, прагнення надати допомогу один одному.

Робота над словником: активізація (розширення) словникового запасу дітей поняттями: йод, зеленка, бинт, градусник, зростомір, ваги, кушетка.